More4Motion powrotu sklepu (Polskie)

More4Motion powrotu sklepu (Polskie)

Zwraca

Nasza polityka trwa 30 dni. Jeśli minęło 30 dni od zakupu, niestety nie możemy zaoferować Ci zwrotu pieniędzy lub wymiany. Aby móc kwalifikować się do zwrotu, Twój przedmiot musi być nieużywany w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być także w oryginalnym opakowaniu.

Istnieją pewne sytuacje, w których przyznawane są jedynie częściowe refundacje:

  • Produkt z widocznymi oznakami użycia.
  • Każdy element, który nie jest w oryginalnym stanie, jest uszkodzony lub brakuje części z powodów nie spowodowanych błędem.
  • Każda przesyłka zwrócona w ciągu ponad 30 dni po dostawie.

Za wszystkie zwroty będziemy pobierać 15% opłaty za zregenerowanie.

Zwroty

Po otrzymaniu i sprawdzeniu otrzymanego materiału otrzymasz e-mail z powiadomieniem o otrzymaniu zwrotu. Powiadomimy również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu refundacji.

Jeśli zostanie zatwierdzona, zwroty będą przetwarzane, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności w ciągu określonej liczby dni.

Późne lub brakujące zwroty

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś jeszcze refundacji, najpierw sprawdź ponownie konto bankowe.

Następnie skontaktuj się z firmą zajmującą się kartą kredytową, może to zająć trochę czasu zanim Twoja zwrota zostanie oficjalnie wysłana.

Następnie skontaktuj się z bankiem. Często jest trochę czasu na przetworzenie przed wysłaniem refundacji.

Jeśli to zrobiłeś i nadal nie otrzymasz jeszcze Państwa zwrotu, skontaktuj się z nami pod adresem info@ More4Motion.eu.

Wymiana

Wymieniamy tylko przedmioty, jeśli są wadliwe lub uszkodzone. Jeśli musisz wymienić go na ten sam produkt, wyślij nam e-maila na adres info@ More4Motion.eu Wysyłka Będziesz odpowiedzialny za zapłatę własnych kosztów wysyłki za zwrot towaru. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

Jeśli otrzymasz zwrot kosztów, koszt zwrotu kosztów zostanie odliczony od kwoty zwrotu. Zależnie od tego, gdzie mieszkasz, czas potrzebny na skontaktowanie się z wymienionym produktem może się różnić.

Jeśli wysyłasz przedmiot (y) w wysokości ponad 65 EUR, powinieneś rozważyć użycie usługi śledzenia przesyłki lub zakupu ubezpieczenia żeglugi. Nie możemy zagwarantować otrzymania zwróconego produktu.