More4Motion Store Return Policy (čeština)

More4Motion Store Return Policy (čeština)

Vrací

Naše zásady trvají 30 dní. Pokud od vašeho nákupu uplyne 30 dní, bohužel vám nemůžeme nabídnout náhradu nebo výměnu.

Chcete-li mít nárok na vrácení, musí být vaše položka nepoužívána a ve stejném stavu, ve kterém jste ji obdrželi. Musí být také v původním obalu.

Existují určité situace, kdy jsou poskytovány pouze částečné refundace:

  • Výrobek se zřetelnými známkami použití.
  • Kterékoliv zboží, které není v původním stavu, je poškozené nebo chybí součásti z důvodů, které nejsou způsobeny naší chybou.
  • Každá položka, která je vrácena více než 30 dní po doručení.

Budeme účtovat 15% poplatek za obnovu na všech výnosů.

Náhrady

Po obdržení a kontrole vašeho vrácení vám zašleme e-mail s upozorněním, že jsme obdrželi vrácenou položku. Také vás budeme informovat o schválení nebo zamítnutí vrácení peněz.

Pokud jste schváleni, vaše refundace bude zpracována a kreditní karta bude automaticky použita na vaši platební kartu nebo původní způsob platby v rámci určitého počtu dnů.

Pozdější nebo chybějící refundace

Pokud jste ještě neobdrželi vrácení peněz, nejprve zkontrolujte svůj bankovní účet znovu.

Poté se obraťte na svou firmu z kreditní karty, může to chvíli trvat, než bude vaše úhrada oficiálně zveřejněna.Dále kontaktujte banku. Často je nějaký čas zpracování, než bude vrácena částka.

Pokud jste to všechno udělali a dosud jste ještě neobdrželi vrácení peněz, kontaktujte nás prosím na adrese info@more4motion.eu.

Výměny

Položky nahrazujeme pouze v případě, že jsou vadné nebo poškozené. Pokud ji potřebujete vyměnit za stejnou položku, pošlete nám e-mail na adresu info@more4motion.eu

Lodní doprava

Budete zodpovědní za zaplacení za vlastní náklady na dopravu za vrácení vaší položky. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud obdržíte vrácení peněz, náklady na vrácení zásilky budou odečteny z refundace. V závislosti na tom, kde žijete, může trvat čas, který může trvat, než se váš vyměněný produkt dostane k vám. Pokud přepravujete položky nad 65 EUR, měli byste zvážit použití trackable přepravní služby nebo nákupu pojištění plavby. Nemůžeme zaručit, že obdržíme vrácenou položku.